Monehelo oa Aerosolke sesebelisoa se ka ntlafatsang boleng ba moea libakeng tsa bolulo le tsa mosebetsi, sa hloekisa moea ka bohona, 'me sa eketsa monko o monate. Se ka felisa menko e fapaneng moeeng, 'me sa bolaea likokoana-hloko, 'me sa boloka monko o monate oa moea oa ka tlung kamehla, o seng kotsi 'meleng oa motho. Linoko li ntšoa limela tsa tlhaho. Monko o monate oa tlhaho o na le phello e khathollang le e khathollang. E sebelisoa bakeng sa ho fafatsa aerosol ho eketsa monko o monate bakeng sa ntloana, hotele, ofisi, kamore ea liboka, ntloana, jj.
| Nomoro ea Ntho: | ADS01 |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 212x90x90 mm |
| 'Mala: | Bosweu |
| Boitsebiso: | PP |
| Boima ba Sehlahisoa: | 185g |
| Nako ea Nako: | Metsotso e 5/15/30 (e ka fetoloa) |
| Phepelo ea motlakase: | Libetri tsa AA tse 2 (ha li kenyelelitsoe) |
| Tekanyo: | 0.1ml |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop |
| Bokhoni ba Aerosol bo lumellanang: | 300ml |
| Boholo ba Aerosol bo Tsamaellanang (H x Diam.): | Hoo e ka bang 14 x 6.5cm |
| Kopo: | ntloana ea lapeng, ntloana ea sechaba, hotele, reschorente le tse ling |
| Pakete e Kenyellelitsoe:: | 1 x OthomathikiMonehelo oa Aerosol(betri le aerosol ha li kenyelelitsoe) |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Pakete: | 24pcs/lebokose, paka e bolokehileng |
| Boholo ba Lebokose: | 50X38X22 cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98 lik'hilograma |
KhamphaniTs'ebetso ea QC ea li-dispenser tsa sesepa
1.Tlhahlobo ea thepa e tala le likarolo tse ling, 100% ea feta
2.Tlhahlobo ea ts'ebetso ea tlhahiso, 100% ea feta
3.Teko ea lihlahisoa tse felileng, tse kang phepelo ea motlakase, tekanyo ea mocheso le tekanyo, ts'ebetso ea pompo, jj., 100% ea ho feta
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ke moetsi ea nang le boiphihlelo ea fumanehang Shenzhen, Chaena, ka mechini e tsoetseng pele ea tlhahiso, sehlopha sa R&D se nang le boiphihlelo, fektheri e koahelang li-㎡ tse fetang 3000, haholo-holo re hlahisa li-dispenser tse fapaneng tsa sanitizer ea matsoho.
Lisepa tsa rona tsa sesepa li na le lits'ebetso tse fapaneng, joalo ka hotele, lapeng, ofising, sekolong, mabenkeleng a maholo, jj., ka tekanyo ea mocheso kapa ntle le eona, 'me li ka beoa komporong, leboteng kapa tripod,' me tsa fumana litokelo tsa molao le litifikeiti tse ngata tse kang CE, RoHs, FCC.
Ha re fane feela ka lihlahisoa, empa hape re fana ka meralo e khutšoanyane, e felletseng le e ikemetseng ho latela litlhoko tsa bareki. Re na le sehlopha sa litsebi sa QC mme re etsa bonnete ba hore lihlahisoa tsohle li hlahlojoa ho latela litekanyetso tsa AQL pele li romelloa.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.