Sensor e sebetsang ka boiketsetso: mochini o sa amaneng le ho bolaea libaktheria ka letsoho o etselitsoe ho hlahisa sebolaya-likokoana-hloko ka letsoho kapa joala, le ho fana ka tekanyo e iketsahallang ea ho fafatsa, e leng se nolofalletsang ho bolaea libaktheria ka letsoho kapele le habonolo le ho fihlela bohloeki bo botle ba matsoho.
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e ts'oanang ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.


| Nomoro ea Ntho: | F18 |
| Palo ea li-volts: | 5V 2A |
| Bokgoni: | 350ml |
| Ho Lekanya Sebaka: | 2-10 cm |
| Molumo oa Molumo: | Boemo ba 1-4 bo ka fetoloa |
| Tekanyo: | 0.1-2ml e ka fetoloang |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka sa ho Lekanya: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Mocheso o Sebetsang: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Mocheso oa Alamo: | E ka fetoloang (37.3-39℃) |
| Matla ka: | Betri ea AA, betri ea 18650, motlakase oa Mofuta oa C |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Kgaso ka dipuo tse 18: | |
| Sechaena, Senyesemane, Sepanishe, Sejapane, Sepotoketsi, Sekorea, Sejeremane, Sefora, Serussia, Setaliana, Searabia, Setukish, Thailand, Sekambodia, Seindonesia, Sebengali, Sehindi, Sevietnam | |
| Sephutheloana sa F18: | 1pc/lebokose la mmala; 12pcs/lebokose |
| Lebokose le le leng la mmala le kenyeletsa: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x leboteng screws. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Sephutheloana sa Tripod: | 1pc/lebokose le sootho; 20pcs/lebokose |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.