Bokgoni bo boholo: sesebelisoa sena sa ho hloekisa matsoho ka boiketsetso se na le bokgoni bo boholo ba 1000 ml, se loketse ho sebediswa ha dikhemikhale tse fapaneng tsa ho thibela dikokwana-hloko le dikhemikhale tsa matsoho, bakeng sa tshebediso ya letsatsi le letsatsi le tshebediso ya botsebi, se loketse malapa, dihotele, dipetlele kapa dibakeng tse ding tsa setjhaba.
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e ts'oanang ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.

| Nomoro ea Ntho: | F1307 e nang le setulo sa fatše |
| Boholo ba Sesepa sa ho Hlatsoa: | 120x120x260 mm |
| 'Mala oa ho Fana ka Sesepa: | Bosweu |
| Bokhoni ba ho Fana ka Sesepa: | 1000ml |
| Lisebelisoa tsa ho Hlahisa Sesepa: | Polasetiki ea Boenjiniere ea Virgin ABS ea 100% |
| Botlolo ea ho Hlatsoa Sesepa: | E ka tlatsoa hape |
| Boima ba Sesepa sa ho Fana ka Sesepa: | 0.90kgs |
| Matla ka: | Betri ea Boholo ba 4*C kapa Adaptara ea 110V/220V |
| Seteishene sa mokatong: | Thepa ea Terei: Tšepe e nang le pente ea phofo Lisebelisoa tsa Tube: Aluminium e nang le pente ea phofo Ema Motheo oa Thepa: Tšepe e nang le pente ea phofo |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebelisa Tekanyo: | Pompo ea Metsi e le 1: 1ml Nako le Nako |
| Pompo ea Foam e 2: 0.8ml Nako le Nako | |
| Pompo ea Spray ea 3: 0.8ml Nako le Nako | |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Pakete: | 1set/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kgs |
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.