Sesebelisi sa monko o monate oa moea se iketsang sa Siweiyi ke sesebelisi sa boholo bo tloaelehileng, se sebelisoang ke betri se ntšang li-spray tsa aerosol ka bohona ka linako tse behiloeng. Se sebetsa hantle haholo ha se kentsoe leboteng bonyane limithara tse supileng ka holimo ho mokatong.
| Nomoro ea Ntho: | ADS05 |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 212x90x90 mm |
| 'Mala: | Bosweu |
| Boitsebiso: | PP |
| Boima ba Sehlahisoa: | 185g |
| Nako ea Nako: | Metsotso e 5/15/30 (e ka fetoloa) |
| Phepelo ea motlakase: | Libetri tse 2 tsa AA (ha li kenyelelitsoe) |
| Tekanyo: | 0.1ml |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop |
| Bokhoni ba Aerosol bo lumellanang: | 300ml |
| Boholo ba Aerosol bo Tsamaellanang (H x Diam.): | Hoo e ka bang 14 x 6.5cm |
| Kopo: | ntloana ea lapeng, ntloana ea sechaba, hotele, reschorente le tse ling |
| Pakete e Kenyellelitsoe:: | Mochini o le mong oa ho aba li-aerosol ka boiketsetso (betri le li-aerosol ha li kenyelelitsoe) |
| Setifikeiti: | CE, ROHS |
| Pakete: | 24pcs/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98kgs |
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.