Video
Likaroloana:
Sensor e sebetsang ka boiketsetso: sesebelisoa sa ho ntsha sesepa sa ho ntsha dikokwana-hloko ka letsoho se sa amaneng le matsoho se etselitsoe ho hlahisa sesepa sa letsoho kapa joala ka boiketsetso, le ho fana ka tekanyo e iketsahallang ea spray, e leng se nolofalletsang ho ntsha dikokwana-hloko ka letsoho kapele le ka bonolo le ho felisa tšilafalo e fapanyetsanang, ho fihlela bohloeki bo botle ba matsoho.
Setaele se kentsweng leboteng: sehlahiswa sa disenereithara se kentsweng leboteng se sebetsa hantle ho boloka bokaholimo ba khaontara bo se na moferefere.
Betri e Sebetsoang le e ka tjhajwang hape: sesebelisoa sena sa ho aba sesepa sa joala se matlafatswa ke dibetri, mme se ka boela sa matlafatswa ke adaptara. (Ha e na adaptara ya ho tjhaja le dibetri)
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e fapaneng ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj. E lekanya mocheso oa matsoho le phatla ka nako e le 'ngoe.









| Liparamente tsa Theknoloji | |
| Betri | Libetri tse 4 tsa AA, libeteri tse 2 tsa 18650 kapa USB |
| Lisebelisoa | ABS+HDPE ea boemo bo holimo, ha ea khutlisoa hape |
| 'Mala | bosweu, mebala e meng e ka fetoloa |
| Tekanyo | 121.7×131.5×302 mm |
| Bokgoni | 1200 ml |
| Ho nepahala | ± 0.2°C |
| Mocheso oa tikoloho | 10-40°C (15°C-35°C ke eona e molemohali) |
| Sebaka sa ho lekanya | 0-50°C |
| Mofuta oa alamo | ho benya+ho lla“DIDI” |
| Mefuta ea li-nozzle | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
Sephutheloana se kenyeletsa:
Monehelo x1
Thapo ea USB x1
Buka ea tataiso x1
Sekotjana se tšehetsang x1
Li-screw tse kenyang leboteng x2
Terei ea ho rotha x1
Funnel x1
Terei ea sekoahelo se ka morao x1
Bongata ba lebokose: 9 likhomphutha/lebokose
Boholo ba lebokose la Master: 49x49x36 CM
Boima: 11.6 kg/lebokose
Litlhaloso: libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.