Video
Tlhaloso
| Nomoro ea Ntho: | K9 Pro Plus |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Palo ea li-volts: | 5V 2A |
| Bokgoni: | 1200ml |
| Ho Lekanya Sebaka: | 2-10cm |
| Molumo oa Molumo: | Boemo ba 1-4 bo ka fetoloa |
| Tekanyo: | 0.1-2ml e ka fetoloang |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka sa ho Lekanya: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mocheso oa Alamo: | E ka fetoloa |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Kgaso ka dipuo tse 18: | |
| Sechaena, Senyesemane, Sepanishe, Sejapane, Sepotoketsi, Sekorea, Sejeremane, Sefora, Serussia, Setaliana, Searabia, Setukish, Thailand, Sekambodia, Seindonesia, Sebengali, Sehindi, Sevietnam | |
| Pakete: | 1pc/lebokose la mmala; 9pcs/lebokose |
| Lebokose la 'Mala le kenyeletsa: | Monehelo x1 Thapo ea USB x1 Ka letsoho x1 Sekotjana se tšehetsang x1 Li-screw tse kenyang leboteng x2 Terei ea ho rotha x1 Funnel x1 Terei ea sekoahelo se ka morao x1 Bongata ba lebokose: 9 likhomphutha/lebokose Boholo ba lebokose la Master: 49x49x36 CM Boima: 11.6 kg/lebokose Litlhaloso: libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana |
| Boholo ba Lebokose la 'Mala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Boholo ba Lebokose: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Likaroloana:
1. E ka beoa komporong, leboteng, tripod
2. E tšehetsa lipuo tse 18
3. Mehloli ea motlakase: USB, li-PC tse 4 tsa AA kapa libeteri tse 2 tsa 18650
4. Patente ea boithaopo, CE, ROHS, FCC e amohetsoe
5. Linotlolo tse ngata: fafatsa, theola, foam
7. OEM le ODM lia fumaneha


Tšebeletso ea bareki:
1. Potso ea hau e amanang le lihlahisoa kapa theko ea rona e tla arajoa ka mor'a lihora tse 24.
2.Tsoela pele ho tsebisa bareki ba rona ka mokhoa oa tlhahiso le ho thusa ho hlophisa tlhahlobo ea boleng haeba ho hlokahala.
3.Waranti ea selemo se le seng le tšebeletso e ikarabellang ea kamora thekiso.
4. Sehlopha sa thekiso le moenjiniere sa litsebi ho netefatsa boiphihlelo bo botle ba ho reka.
Netefaletso ea boleng:
1.Ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe ea tlhahiso e hlahlojoa ke sehlopha sa rona sa QC
2.Boleng bo tiisetsoa ke moenjiniere oa litsebi
3. Litifikeiti tsa CE, FCC, ROHS li amohetsoe 'me li na le litokelo tsa molao tsa beng ba tsona
4. Tiisetso ea selemo se le seng
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.