Video
Tlhaloso
| Nomoro ea Ntho: | K9 Pro Plus e nang le Wifi ke Tuya App |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Palo ea li-volts: | 5V 2A |
| Bokgoni: | 1200ml |
| Ho Lekanya Sebaka: | 2-10 cm |
| Molumo oa Molumo: | Boemo ba 1-4 bo ka fetoloa |
| Tekanyo: | 0.1-2ml e ka fetoloang |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka sa ho Lekanya: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mocheso oa Alamo: | E ka fetoloa |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Kgaso ka dipuo tse 18: | |
| Sechaena, Senyesemane, Sepanishe, Sejapane, Sepotoketsi, Sekorea, Sejeremane, Sefora, Serussia, Setaliana, Searabia, Setukish, Thailand, Sekambodia, Seindonesia, Sebengali, Sehindi, Sevietnam | |
| Pakete: | 1pc/lebokose la mmala; 9pcs/lebokose |
| Lebokose la 'Mala le kenyeletsa: | Sesebediswa sa ho aba se le 1x, terei ya ho tsholola e le 1x, thapo ya USB e le 1x, dikurufu tsa lebota tse 2x. |
| Boholo ba Lebokose la 'Mala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Boholo ba Lebokose: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Melemo: | |
| * Fetola Lipuo | * Tekanyo e Fetohang |
| * Boemo ba Melumo e Fetohang | * Rekota lintlha tsa tekanyo ea mocheso |
| * Ho Beha Bokgoni | * Sesebelisoa se le seng se ka laola mesebetsi e mengata |

Sensor e sebetsang ka boiketsetso: sesebelisoa sena sa ho hloekisa matsoho se sa amaneng se etselitsoe ho hlakola sesepa sa matsoho kapa joala, le ho fana ka tekanyo e iketsahallang ea spray, e nolofalletsang ho bolaea matsoho kapele le habonolo le ho felisa tšilafalo e tšelang, ho fihlela bohloeki bo botle ba matsoho.
Mokhoa o kentsweng leboteng: sesebelisoa sa ho aba sesepa se kentsweng leboteng se sebetsa hantle ho boloka bokaholimo ba khaontara bo se na litšila.
Betri e Sebetsoang le e ka tjhajwang hape: sesebelisoa sena sa ho aba sesepa sa joala se sebetsa ka libeteri, hape se tsamaisoa ke adaptara. (Ha se na adaptara ea ho tjhaja le libeteri)
Wifi e fumaneha: e tšehetsoa ke Tuya App eo u ka e jarollang ho tsoa mehala ea hau ea thekeng. Ka eona, u ka laola mesebetsi eohle, e bonolo ebile e bonolo.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.