Video
Tlhaloso
| Nomoro ea Ntho: | DAZ-BOX |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 410x200x120mm |
| 'Mala: | Silevera |
| Bokgoni: | 2500ml |
| Boitsebiso: | Tšepe e koahetsoeng ka phofo e felile |
| Nako ea ho Fana: | 0.2-0.5s |
| Sebaka sa ho aba | 1.5-3 lisenthimithara |
| Ho kenya: | Seteishene sa Tafole/Se kentsoeng leboteng/Seteishene sa mokatong |
| Mofuta oa Pompo: | Ho lahla/Fafatsa/Foam ka boikhethelo |
| Phepelo ea Motlakase 1: | Motlakase oa DC |
| Phepelo ea Motlakase 2: | Libetri tsa boholo ba 4*C |
| Bophelo bo Bongata ba Battery: | Lipotoloho tse >30,000 |
| Setifikeiti | CE, RoHS, FCC |
| Pakete: | 1pc/lebokose le sootho; 2pcs/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kgs |
| Lenane la ho paka | |
| monei | 1 |
| Thapo ea USB | 1 |
| Ka letsoho | 1 |
| Sekotjana se tšehetsang | 1 |
| Li-screw tse kenyang leboteng | 2 |

LBH
P: Na re ka odara disampole feela bakeng sa teko pele re etsa odara?
A: Ehlile, odara ea mohlala ea amoheleha ho rona.
P: U amohela mokhoa ofe oa ho lefa?
A: Mantsoe a tloaelehileng: T/T esale pele. Palo e kholo: L/C hang ha e bonoa.
Chelete e nyane joalo ka litefiso tsa sampole: Paypal le Western Union.
P: Hangata o romela thepa joang? Hona ho nka nako e kae ho e tlisa?
K: Bakeng sa sampole le odara e nyane, ka potlako, hangata ho nka matsatsi a 3-5. Bakeng sa odara e kgolo, haeba o hloka ka potlako, re ka romela thepa ka sefofane. Haeba o batla ho boloka thepa, re ka e romela ka sekepe, ho nka matsatsi a ka bang 30-50, ho latela moo o yang teng.
P: Na nka etsa letshwao la rona sehlahisweng le sephutheloana? Nka etsa jwang?
K: Ka kopo fana ka difaele le ditlhoko tsa LOGO tse nang le qeto e hodimo, re tla etsa ditshwantsho hore o di netefatse. Kamora ho fumana netefatso ya hao, re tla etsa disampole tse 2-3 hore o di netefatse hape.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.