Sensor e sebetsang ka boiketsetso: mochini o sa amaneng le ho bolaea libaktheria ka letsoho o etselitsoe ho hlahisa sebolaya-likokoana-hloko ka letsoho kapa joala, le ho fana ka tekanyo e iketsahallang ea ho fafatsa, e leng se nolofalletsang ho bolaea libaktheria ka letsoho kapele le habonolo le ho fihlela bohloeki bo botle ba matsoho.
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e ts'oanang ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.
| Nomoro ea Ntho: | DAZ-BOX e nang le Setulo sa Mokato |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 410x200x120mm |
| 'Mala: | Silevera |
| Bokgoni: | 2500ml |
| Boitsebiso: | Tšepe e koahetsoeng ka phofo e felile |
| Nako ea ho Fana: | 0.2-0.5s |
| Sebaka sa ho aba | 1.5-3 lisenthimithara |
| Seteishene sa mokatong: | Thepa ea Terei: Tšepe e nang le pente ea phofo Lisebelisoa tsa Tube: Aluminium e nang le pente ea phofo Ema Motheo oa Thepa: Tšepe e nang le pente ea phofo |
| Mofuta oa Pompo: | Ho lahla/Fafatsa/Foam ka boikhethelo |
| Phepelo ea Motlakase 1: | Motlakase oa DC |
| Phepelo ea Motlakase 2: | Libetri tsa boholo ba 4*C |
| Bophelo bo Bongata ba Battery: | Lipotoloho tse >30,000 |
| Setifikeiti | CE, RoHS, FCC |
| Pakete: | 1set/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35kgs |




Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.