| Boholo | 126.2*182.2*271.5mm |
| Thepa | polasetiki ea PP |
| 'Mala | Bosweu |
| Bokgoni | 1000ml |
| Phepelo ea motlakase | Libetri tsa AA/ 18650 le USB Motlakase |
| Kenyeletsa | monei x1 |
| Thapo ea USB x1 | |
| Buka ea tataiso x1 | |
| Sekotjana se tšehetsang x1 | |
| Li-screw tse kenyang leboteng x2 | |
| Terei ea ho rotha x1 | |
| Funnel x1 | |
| Terei ea sekoahelo se ka morao x1 | |
| Bongata ba lebokose | Likhomphutha tse 12/lebokose |
| Boholo ba lebokose la Master | 57×44.5×33.5 CM |
| Boima ba 'mele | 12.2 kg/lebokose |
| Litlhaloso | libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana |


Likaroloana:
Sensor e sebetsang ka boiketsetso: sesepa sa ho hlatsoa matsoho se sa amaneng se etselitsoe sesepa sa ho hloekisa matsoho, gel kapa joala, 'me se fana ka tekanyo e iketsahallang ea spray, e nolofalletsang ho hloekisa matsoho kapele le habonolo le ho felisa tšilafalo e fapaneng.
Libaka tse ngata: e ka beoa komporong mme ea kenngoa leboteng kapa tripod, e leng ntho e bonolo ho e sebelisa libakeng tse fapaneng.
Betri e Sebetsoang le e ka tjhajwang hape: sesebelisoa sena sa ho aba sesepa sa joala se tsamaisoa ke libeteri tse 4 tsa AA kapa libeteri tse 2 tsa 18650, hape se ka tsamaisoa ke thapo ea mofuta oa c. (Ha e na adaptara ea ho tjhaja le libeteri)
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba, u ka qoba tšoaetso e fapaneng. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.