Video
Tlhaloso
| Nomoro ea Ntho: | F1303 Tšepe e sa Khaotseng |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 120x120x260 mm |
| 'Mala: | Bosweu |
| Bokgoni: | 1000ml |
| Boitsebiso: | Ts'epe e sa beng le mabali |
| Botlolo: | E ka tlatsoa hape |
| Boima ba Sehlahisoa: | 1.25kgs |
| Matla ka: | Betri ea Boholo ba 4*C kapa Adaptara ea 110V/220V |
| Ho kenya: | Seteishene se kentsoeng leboteng/mokatong |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Tekanyo ea Pompo: | Pompo ea Metsi e le 1: 1ml Nako le Nako |
| Pompo ea Foam e 2: 0.8ml Nako le Nako | |
| Pompo ea Spray ea 3: 0.8ml Nako le Nako | |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Pakete: | 1pc/lebokose le sootho; 15pcs/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kgs |
Lenane la ho paka:
Monehelo x1
Thapo ea USB x1
Buka ea tataiso x1
Sekotjana se tšehetsang x1
Li-screw tse kenyang leboteng x2
Kopo:
Sesebelisoa sa ho ntsha sesepa se sa amaneng ka boiketsetso sa Siweiyi se sebediswa haholo bakeng sa ho ntsha dikokwana-hloko ka matsoho lapeng, ofising, hoteleng, mabenkeleng a maholo, sekolong, sepetlele, jj., se fumaneha bakeng sa tshebediso ya motho ka mong le ya setjhaba.
LBH
P: Na boleng bo tiisitsoe?
A: Re na le boiphihlelo ba tlhahiso le thekiso ba lilemo tse fetang 10, 'me lihlahisoa tsohle li na le waranti ea likhoeli tse 12.
P: Na re ka odara disampole feela bakeng sa teko pele re etsa odara?
A: Ehlile, odara ea mohlala ea amoheleha ho rona.
P: U amohela mokhoa ofe oa ho lefa?
A: Mantsoe a tloaelehileng: T/T esale pele. Palo e kholo: L/C hang ha e bonoa.
Chelete e nyane joalo ka litefiso tsa sampole: Paypal le Western Union.
P: Hangata o romela thepa joang? Hona ho nka nako e kae ho e tlisa?
K: Bakeng sa sampole le odara e nyane, ka potlako, hangata ho nka matsatsi a 3-5. Bakeng sa odara e kgolo, haeba o hloka ka potlako, re ka romela thepa ka sefofane. Haeba o batla ho boloka thepa, re ka e romela ka sekepe, ho nka matsatsi a ka bang 30-50, ho latela moo o yang teng.
P: Na o amohela OEM le ODM?
K: E, re ka iketsetsa dihlahiswa, dileibole, le sephutheloana.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.