Likaroloana
Sensor e sebetsang ka boiketsetso: sesebelisoa sa ho aba sesepa se ikemetseng se sa amaneng se etselitsoe ho etsa nebula ea sesepa sa letsoho kapa joala, le ho fana ka tekanyo e iketsahalletsang ea spray, e nolofalletsang ho bolaea likokoana-hloko ka letsoho kapele le ka bonolo le ho felisa tšilafalo e fapaneng, e leng se finyellang bohloeki bo botle ba matsoho.
E Sebetsa ka Betri: sesebelisoa sena sa ho aba sesepa sa joala se sebetsa ka libeteri, hape se tsamaisoa ke adaptara. (Ha se na adaptara ea ho tjhaja le libeteri)
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e ts'oanang ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.
Tlhaloso
| Liparamente tsa Theknoloji | |
| Nomoro ea Mohlala | F1407 |
| Betri | Libetri tsa boholo ba 4 x C kapa thapo ea USB |
| Lisebelisoa | ABS+HDPE ea boemo bo holimo, ha ea khutlisoa hape |
| 'Mala | bosweu, mebala e meng e ka fetoloa |
| Tekanyo | 121.7x131.5x302 mm |
| Bokgoni | 2500 ml |
| Boima ba Sehlahisoa | 0.95kg |
| Ho paka | 1pc/lebokose le ka hare; 10pcs/lebokose |
| Boholo ba lebokose | 81X33X36.5cm |
| Mefuta ea li-nozzle | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
E kenyeletsa:
Monehelo x1
Thapo ea USB x1
Buka ea tataiso x1
Sekotjana se tšehetsang x1
Li-screw tse kenyang leboteng x2
Litlhaloso: libeteri le adaptara ea ho tjhaja ha li kenyelelitsoe sephutheloana
Kopo:
Sesebelisoa sa ho ntsha sesepa se sa amaneng ka boiketsetso sa Siweiyi se sebediswa haholo bakeng sa ho ntsha dikokwana-hloko ka matsoho lapeng, ofising, hoteleng, mabenkeleng a maholo, sekolong, sepetlele, jj., se fumaneha bakeng sa tshebediso ya motho ka mong le ya setjhaba.
Tšebeletso ea bareki
1. Potso ea hau e amanang le lihlahisoa kapa theko ea rona e tla arajoa ka mor'a lihora tse 24.
2.Tsoela pele ho tsebisa bareki ba rona ka mokhoa oa tlhahiso le ho thusa ho hlophisa tlhahlobo ea boleng haeba ho hlokahala.
3.Waranti ea selemo se le seng le tšebeletso e ikarabellang ea kamora thekiso.
4. Sehlopha sa thekiso le moenjiniere sa litsebi ho netefatsa boiphihlelo bo botle ba ho reka.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.