Video
Likaroloana:
Tekanyo ea mocheso oa sebaka se selelele: Ka sensor ea boleng bo holimo kahare, sesebelisoa sa ho lahla sesepa sa thermometer sa sesepa sa metsi sa K9 Pro F se ka lekola mocheso ho fihlela ho 3m, se loketse haholo ho sebelisoa libakeng tsa sechaba, joalo ka sekolo, hotele, sepetlele, mabenkeleng, jj.
Setaele se kentsweng leboteng: sehlahiswa sa ho hlwekisa dikokwana-hloko se kentsweng leboteng se sebetsa hantle ho boloka bokaholimo ba khaontara bo se na litšila ebile bo hlwekile.
Betri e Sebetsoang le e ka tjhajwang hape: sesebelisoa sena sa ho aba sesepa sa joala se matlafatswa ke dibetri tsa AA kapa 18650, mme se ka boela sa matlafatswa ke adaptara. (Ha e na adaptara ya ho tjhaja le dibetri).
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho ntsha sesepa sa koloi, o ka qoba tšoaetso e fapaneng ntle le ho ama sesebelisoa sa ho ntsha sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj. E lekanya mocheso oa matsoho le phatla ka nako e le 'ngoe.


| Nomoro ea Ntho: | K9 Pro F |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Palo ea li-volts: | 5V 2A |
| Bokgoni: | 1200ml |
| Ho Lekanya Sebaka: | 3m |
| Molumo oa Molumo: | Boemo ba 1-4 bo ka fetoloa |
| Tekanyo: | 0.1-2ml e ka fetoloang |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka sa ho Lekanya: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mocheso oa Alamo: | E ka fetoloa |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Kgaso ka dipuo tse 18: | |
| Sechaena, Senyesemane, Sepanishe, Sejapane, Sepotoketsi, Sekorea, Sejeremane, Sefora, Serussia, Setaliana, Searabia, Setukish, Thailand, Sekambodia, Seindonesia, Sebengali, Sehindi, Sevietnam | |
| Pakete: | 1pc/lebokose la mmala; 9pcs/lebokose |
| Lebokose la 'Mala le kenyeletsa: | Moabi x1 Thapo ya USB x1Ka letsoho x1Sehokelo se tshehetsang x1Dikurufu tse kenyang leboteng x2Terei e tsholohang x1Funnel x1Terei e kwahelang ka morao x1Bongata ba lebokoso: 9 dikhomphutha/lebokosoBoholo ba lebokose la Master: 49x495x35 CMBoima: 11.6 kg/lebokose Litlhaloso: libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana |
| Boholo ba Lebokose la 'Mala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Boholo ba Lebokose: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Nomoro ea Ntho: | K9 Pro F |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Palo ea li-volts: | 5V 2A |
| Bokgoni: | 1200ml |
| Ho Lekanya Sebaka: | 3m |
| Molumo oa Molumo: | Boemo ba 1-4 bo ka fetoloa |
| Tekanyo: | 0.1-2ml e ka fetoloang |
| Ho kenya: | E kentsoe leboteng, Desktop, Seteishene sa Tripod |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebaka sa ho Lekanya: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mocheso oa Alamo: | E ka fetoloa |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Kgaso ka dipuo tse 18: | |
| Sechaena, Senyesemane, Sepanishe, Sejapane, Sepotoketsi, Sekorea, Sejeremane, Sefora, Serussia, Setaliana, Searabia, Setukish, Thailand, Sekambodia, Seindonesia, Sebengali, Sehindi, Sevietnam | |
| Pakete: | 1pc/lebokose la mmala; 9pcs/lebokose |
| Lebokose la 'Mala le kenyeletsa: | Moabi x1 Thapo ya USB x1Ka letsoho x1Sehokelo se tshehetsang x1Dikurufu tse kenyang leboteng x2Terei e tsholohang x1Funnel x1Terei e kwahelang ka morao x1Bongata ba lebokoso: 9 dikhomphutha/lebokosoBoholo ba lebokose la Master: 49x495x35 CMBoima: 11.6 kg/lebokose Litlhaloso: libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana |
| Boholo ba Lebokose la 'Mala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Boholo ba Lebokose: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.