Likaroloana
Sensor e sebetsang ka boiketsetso: mochini o sa amaneng le ho bolaea libaktheria ka letsoho o etselitsoe ho hlahisa sebolaya-likokoana-hloko ka letsoho kapa joala, le ho fana ka tekanyo e iketsahallang ea ho fafatsa, e leng se nolofalletsang ho bolaea libaktheria ka letsoho kapele le ka bonolo le ho felisa tšilafalo e fapaneng, ho fihlela bohloeki bo botle ba matsoho.
E bonolo ebile e hloekile: beha letsoho la hao tlas'a sensor ho qala sesebelisoa sa ho aba sesepa, o ka qoba tšoaetso e ts'oanang ntle le ho ama sesebelisoa sa ho aba sesepa. E loketse libaka tsa sechaba tse kang liofisi, lihotele, lipetlele, litsi tsa bongaka, likolo, jj.
Tlhaloso
| Nomoro ea Ntho: | F1307 |
| Boholo ba Sehlahisoa: | 120x120x260 mm |
| 'Mala: | Bosweu |
| Bokgoni: | 1000ml |
| Boitsebiso: | Polasetiki ea Boenjiniere ea Virgin ABS ea 100% |
| Botlolo: | E ka tlatsoa hape |
| Boima ba Sehlahisoa: | 0.90kgs |
| Matla ka: | Libetri tsa boholo ba C tse 4 kapa Adaptara ea 110V/220V * Libetri ha li kenyelelitsoe |
| Ho kenya: | Seteishene se kentsoeng leboteng/mokatong |
| Mofuta oa Pompo: | Boikhethelo (Pompo ea Spray/Drop/Foam) |
| Sebelisa Tekanyo: | Pompo ea Metsi e le 1: 1ml Nako le Nako |
| Pompo ea Foam e 2: 0.8ml Nako le Nako | |
| Pompo ea Spray ea 3: 0.8ml Nako le Nako | |
| Setifikeiti: | CE, ROHS, FCC |
| Pakete: | 1pc/lebokose le sootho; 15pcs/lebokose |
| Boholo ba Lebokose: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kgs |
Lenane la ho paka:
Monehelo x1
Thapo ea USB x1
Buka ea tataiso x1
Li-screw tse kenyang leboteng x2
Sekotjana se tšehetsang x 1
Litlhaloso: libeteri le adaptara ea USB ha li kenyelelitsoe sephutheloana
Netefaletso ea boleng:
1. Ts'ebetso e 'ngoe le e 'ngoe ea tlhahiso e hlahlojoa ke sehlopha sa rona sa QC
2. Boleng bo tiisetsoa ke moenjiniere oa litsebi
3. Litifikeiti tsa CE, FCC, ROHS li amohetsoe 'me li na le litokelo tsa molao tsa beng ba tsona
Tšebeletso ea bareki
1. Potso ea hau e amanang le lihlahisoa kapa theko ea rona e tla arajoa ka mor'a lihora tse 24.
2. Tsoela pele ho tsebisa bareki ba rona ka mokhoa oa tlhahiso le ho thusa ho hlophisa tlhahlobo ea boleng haeba ho hlokahala.
3. Tiisetso ea selemo se le seng le tšebeletso e nang le boikarabello kamora thekiso.
4. Sehlopha sa litsebi sa thekiso le moenjiniere ho netefatsa boiphihlelo bo botle ba ho reka.
Ho tloha ha e thehoa, fektheri ea rona e ntse e nts'etsapele lihlahisoa tsa maemo a holimo lefatšeng ka ho latela molao-motheo
ea boleng pele. Lihlahisoa tsa rona li fumane botumo bo botle indastering 'me li na le boleng bo botle har'a bareki ba bacha le ba khale.